AUDI A4 Avant Alsuokliai | partecha.lt

audi a4 avant alyvos karteris

AUDI A4 Avant automobilių alsuokliai. Tai vamzdelis su vožtuvu jame. Alsuoklis jungia variklio bloką su oro įsiurbimo žarna. Visas dujų perteklius per alsuoklio vamzdelį patenka į įsiurbimo kolektorių. Tam, kad karteryje nesusidarytų vakuumas, kitas vamzdelis tiekia šviežia orą, todėl alsuoklis itin svarbi variklio, bei karterio sistemos dalis.  


Nauji ir naudoti AUDI A4 Avant automobilių alsuokliai 


Platus naujų ir naudotų alsuoklių pasirinkimas AUDI A4 Avant automobiliui. Alsuokliai ilgainiui gali užsikimšti bei tapti neefektyvūs, dėl šios priežasties karteryje gali susidaryti slėgis bei neefektyvus alyvos tiekimas, todėl pažeistus alsuoklius būtina keisti. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:


Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI A4 Avant automobiliui?


Alsuoklis turi būti pasirenkamas pagal konkretų AUDI A4 Avant automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.