AUDI A4 Avant ABS davikliai | partecha.lt

audi a4 avant abs daviklis

AUDI A4 Avant automobilių ABS davikliai. Tai stabdžių sistemos dalis montuojama kiekviename automobilio rate. ABS davikliai atsakingi už sklandų automobilio stabdymą, jie neleidžia užsiblokuoti ratams kai automobilis yra stabdomas. 


Nauji ir naudoti AUDI A4 Avant automobilio ABS davikliai 


Platus naujų ir naudotų ABS daviklių pasirinkimas AUDI A4 Avant automobiliui. ABS daviklio gedimai gali neigiamai paveikti stabdymo sistemos darbą ir stabdymo efektyvumą, todėl atsiradus šios dalies gedimams ją būtina nedelsiant pakeisti. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:


Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI A4 Avant automobiliui?


ABS davikliai turi būti pasirenkami pagal konkretų AUDI A4 Avant automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.