Sankabos cilindras | partecha.lt

Sankabos cilindras

Sankabos darbinis cilindras valdomas hidrauliniu būdu, kartais gali būti valdomas ir lyno pagalba. Kai darbinis cilindras įjungiamas stūmoklis išlenda iš darbinio cilindro ir prisispaudžia prie paleidimo šakės. Pagrindinis cilindras pritvirtintas prie automobilio korpuso tiesiai priešais sankabos pedalą. Paspaudus pedalą pagrindinio cilindro stūmoklis stumia skystį per hidraulinę liniją link darbinio cilindro.


Kada reikia keisti sankabos cilindrą?


Sankabos cilindrą būtina prižiūrėti ir keisti reguliariai, jeigu jis yra netvarkingas. Ne efektyviai veikiantis sankabos cilindras gali sukelti sankabos mechanizmo gedimus, dėl sugedusio pagrindinio sankabos cilindriuko nebeveiks sankaba. Pagrindinio sankabos cilindriuko stūmuoklis ilgainiui dėvisi ir pradeda leisti hidraulinį skystį. Jis išteka ir sistemoje atsiranda oro kamštis, kuris trukdo pagrindiniam sankabos cilindriukui funkcionuoti, tokiu atveju visuomet būtina keisti pagrindinį sankabos cilindriuką.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kaip įsigyti sankabos cilindrą?


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.