Pneumatinė pakaba | partecha.lt

Pneumatinė pakaba

Pneumatinė pakaba reguliuoja automobilio aukštį kelio atžvilgiu. Pagrindinis automobilio pneumatinės pakabos uždavinys yra stiprius kelio smūgius, kurie perduodami ratams, kartu su virpesių amortizatoriumi paversti nedideliais automobilio kėbulo virpesiais. Pneumatinė pakaba gali būti pritaikoma McPherson ir kitoms pakabu tipams. Važiavimas su pneumatinė pakaba labai minkštas. Automobilis beveik nesvyra į šonus posūkiuose, o stabdant nesvyra į priekį.  


Kada reikia keisti pneumatinę pakabą?


Pneumatinė pakaba turi būti reguliariai tikrinama ir jeigu reikalinga – keičiama. Pneumatinės pakabos sistemose turi būti reguliariai išleidžiamas kondensuotas vanduo. Pneumatinės pakabos galimi sistemos gedimai gali būti: nesandarumas sistemoje, užsikirtę ir sugedę reguliavimo vožtuvai, sugedęs elektrinis kompresorius, elektroninis gedimas, visais šiais atvejais yra būtinas pakabos remontas ar keitimas. 


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

AUDI Q8 (4MN) Orinė pakabos spyruoklė (4M0616001AK)

P-4802, Audi

Kairė..

Kaina: 207.00€
Be PVM: 171.07€

AUDI Q7 (4MB) Orinė pakabos spyruoklė (4M0616001AK)

P-4802, Audi

Kairė..

Kaina: 207.00€
Be PVM: 171.07€

Kaip įsigyti pneumatinę pakabą?


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.