Kondensatorius | partecha.lt

Kondensatorius

Kondensatorius – automobilio kondicionavimo sistemos dalis, kuri kondensuoja įpurškiamą šaltnešį ir išmeta šilumą į atmosferą.  Montuojamas automobilio priekyje, o už jo paprastai stovi aušinimo skysčio radiatorius ir jau pačiame priekyje kondensatorius. 


Kada reikia keisti kondensatorių?


Kondicionieriaus sistemos kondensatorius ta automobilio detalė, kuri įprastai neturi savo galiojimo laiko, tačiau ji yra labiausiai pažeidžiama kondicionavimo sistemos dalis, nes yra veikiama ne tik mechaninių pažeidimų, bet ir elektrocheminės korozijos Dažnai ši dalis yra keičiama jeigu yra užsikimšimas, korozija ar mechaniniai pažeidimai. Apie kondensatoriaus gedimus gali išduoti staigus oro kondicionieriaus išsijungimas ar sumažėjimas, sistemos slėgio padidėjimas, automobilio viduje juntamas didesnis drėgmės kiekis. Nekeičiamas ir neefektyvus kondensatas gali sukelti oro kondicionieriaus gedimus. 


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

VW POLO (9N_) Radiatorius (6Q0820411K)

P-695, VIKA

..

Kaina: 62.03€
Be PVM: 51.26€

VW CC (358) Kondensatorius (3C0317019B)

P-302, VIKA

..

Kaina: 76.40€
Be PVM: 63.14€

Kaip įsigyti kondensatorių?


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.