Temperatūros ir slėgio jutikliai | partecha.lt

Temperatūros ir slėgio jutikliai

Automobilio jutikliai, arba kitaip – davikliai yra skirti nustatyti tam tikrus parametrus, pakitimus automobilyje ir nusiųsti informaciją / komandą į atitinkamą prietaisą. Jutikliai yra elektroniniai prietaisai, o juos sudaro jautrus elementas, kuris prižiūri tam tikrų automobilio sistemų veikimą. 


Jutikliai gali įspėti apie automobilio galimus gedimus, taip pat informuoti apie slėgio, temperatūrų pakitimus įvairiose automobilio vietose. Jutikliai gali būti naudojami  ir kaip saugumo priemonė kelyje (atstumo daviklis parkuojantis, smūgio daviklis). Jutikliai užtikrina saugumą kelyje ir Jūsų automobilio bendrą būklę, seka atitinkamus parametrus ir informuoja apie nukrypimus nuo normos. 


Jutiklių / daviklių veikimo principas automobilyje yra grindžiamas įvairiomis skirtingų medžiagų cheminėmis ir fizikinėmis savybėmis. Kiekvienas jutiklis veikia specifiniu principu, o tai priklauso nuo to, kurioje vietoje jis yra sumontuotas, juos gali veikti vibracija, temperatūrų pokyčiai, drėgmė ir kiti veiksniai. 


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Jutikliai ir davikliai kuriuos rasite Partecha parduotuvėje


Mūsų elektroninėje parduotuvėje partecha.com rasite platų jutiklių / daviklių pasirinkimą konkrečiam automobilio modeliui. Aukštos kokybės, funkcionalūs, žinomų prekės ženklų jutikliai / davikliai Jūsų automobiliui:  


alyvos spaudimo jutiklis;

slėgio daviklis;

parkavimo daviklis;

vairavimo kampo jutiklis;

oro srauto jutiklis;

ABS daviklis;

smūgio daviklis;

atstumo daviklis;

šviesų aukščio reguliavimo daviklis;

įsiurbimo kolektoriaus slėgio jutiklis;

padangų slėgio daviklis;

kuro slėgio daviklis;

temperatūros daviklis;

kondicionieriaus slėgio daviklis.


Jutiklių / daviklių pasirinkimas 


Išsirinkti reikiamą jutiklį / daviklį galite pasinaudoję patogia paieškos sistema partecha.com internetinėje parduotuvėje. Išsirinkę iš reikiamo tipo jutiklių, paieškos laukeliuose pasirinkite gamintoją, automobilio modelį bei modifikaciją, naudojantis paieškos sistema itin greitai rasite savo automobiliui tinkamiausią prietaisą. O jeigu reikalinga pagalba, nežinote kokį prietaisą pasirinkti, mūsų konsultantai visuomet pasiruošę suteikti išsamią pagalbą ir padėti išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.