vw passat variant alyvos karteris

VW PASSAT Variant automobilių alyvos karteris. Tai rezervuaras, esantis žemiausioje variklio dalyje. Alyvos karteryje yra variklio sutepimui reikalinga alyva, kuri iš karterio, siurblio pagalba yra tiekiama į variklį.  


Nauji ir naudoti VW PASSAT Variant automobilių alyvos karteriai


Platus naujų ir naudotų alyvos karterių pasirinkimas VW PASSAT Variant automobiliui. Alyvos karterį būtina keisti jeigu jis turi mechaninių pažeidimų, pažeistas korozijos, ar buvo pramuštas. Važiuoti su pažeistu karteriu negalima, todėl jį visuomet būtina keisti. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama VW PASSAT Variant automobiliui?


Alyvos karteriai turi būti pasirenkami pagal konkretų VW PASSAT Variant automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.