vw passat kondensatorius

VW PASSAT automobilio kondensatoriai. Tai kondicionavimo sistemos dalis, įrengta pačiame automobilio priekyje. Per kondensatorių einantis karštas suspaustas freonas yra atvėsinimas ir iš dujinės būsenos paverčiamas skystu. 


Nauji ir naudoti VW PASSAT kondensatoriai


Platus naujų ir naudotų kondicionieriaus sistemos kondensatorių pasirinkimas VW PASSAT automobiliui. Sugedęs kondensatorius gali paveikti visą kondicionavimo sistemos veiklą, todėl jį būtina keisti nauju. Apie kondensatoriaus gedimus gali išduoti automobilio viduje juntama drėgmė, kondicionieriaus neefektyvus veikimas. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama VW PASSAT automobiliui?


Kondensatorius turi būti pasirenkamas pagal konkretų VW PASSAT automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.