vw passat cc kompresoriaus padavimo žarna

VW PASSAT CC automobilių kompresoriaus žarnos. Tai elementai skirti tiekti ir išleisti skysčius, dujas ir orą į įvairias sistemas ir skirti efektyviam bei sklandžiam variklio bei visų transporto priemonių sistemų darbui. 


Naujos ir naudotos VW PASSAT CC automobilių kompresoriaus žarnos


Platus naujų ir naudotų kompresoriaus žarnų pasirinkimas VW PASSAT CC automobiliui. Žarnos tai tokia automobilio dalis, kuri yra veikiama įvairių medžiagų, aplinkos, temperatūros pokyčių, todėl ilgainiui linkusi nusidėvėti ir turi būti keičiama. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama VW PASSAT CC automobiliui?


Kompresoriaus žarnos turi būti pasirenkamos pagal konkretų VW PASSAT CC automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.