seat ibiza iv kondensatorius, oro kondicionierius

SEAT IBIZA IV automobilio kondensatoriai. Tai kondicionavimo sistemos dalis, įrengta pačiame automobilio priekyje. Per kondensatorių einantis karštas suspaustas freonas yra atvėsinimas ir iš dujinės būsenos paverčiamas skystu. 


Nauji ir naudoti SEAT IBIZA IV kondensatoriai


Platus naujų ir naudotų kondicionieriaus sistemos kondensatorių pasirinkimas SEAT IBIZA IV automobiliui. Sugedęs kondensatorius gali paveikti visą kondicionavimo sistemos veiklą, todėl jį būtina keisti nauju. Apie kondensatoriaus gedimus gali išduoti automobilio viduje juntama drėgmė, kondicionieriaus neefektyvus veikimas. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama SEAT IBIZA IV automobiliui?


Kondensatorius turi būti pasirenkamas pagal konkretų SEAT IBIZA IV automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.