citroËn ds4 uždegimo ritė

CITROËN DS4 automobilių uždegimo ritė. Tai variklio sistemos uždegimo dalis, reikalinga kibirkščiai sukurti ir pradėti uždegimo procesą cilindruose. Ji sudaryta iš varinių vijų, joje  žemos įtampos  srovė yra paverčiama aukštos įtampos srove.


Naujos ir naudotos CITROËN DS4 automobilių uždegimo ritės


Platus naujų ir naudotų uždegimo ričių pasirinkimas CITROËN DS4 automobiliui. Tai itin jautrus įrenginys, kurio gedimai gali daryti įtaką visam variklio darbui, todėl susidėvėjusi ar kitaip pažeista ritė turi būti keičiama. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

CITROËN DS4 Uždegimo ritė (5970 91)

P-3623, Bapmic

..

Price: 23.30€ Ex Tax: 19.26€

Kaip žinoti jog detalė tinkama CITROËN DS4 automobiliui?


Uždegimo ritė turi būti pasirenkama pagal konkretų CITROËN DS4 automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.